| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Leiderfolie | de strook van Cu/al |
| Folie decoiler | 2 reeksen |
| Motormacht | 30kw |
| Naam | het scheuren van lijn |
|---|---|
| Gebruik | de staalplaat van het spleetsilicium |
| Materiaal Buitentijd | Ø1200 mm, maximaal |
| Materiaal Interne diameter | Ø500mm |
| Snijdikte | 0,23 ~ 0.5mm |
| Voeding | 380 V, 50 Hz |
|---|---|
| het winden motormacht | 7,5 kW |
| Foliegeleider Od | 1000 mm |
| Foliegeleider-ID | 500 mm |
| Foliedikte | 0,2 - 3,0 mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende rol |
| Macht | 22kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 18 t/min |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Machinenaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Draadleider | aluminium of koperdraad |
| Leider Type | ronde of vlakke draad |
| ronde draad | ∅0.3 ~ 5.0mm |
| Productnaam | rol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Motormacht | 4kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Gedrag | cu draad of al draad |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 400mm |
| Rolhoogte | max. 400 per rol |
| Motormacht | 11KW |
| Machinkleur | Optioneel |
|---|---|
| Sollicitatie | Transformator productie |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
| Foliegeleider Od | 1000 mm |
| Wikkelingssnelheid | Instelbaar, tot 16 tpm |
|---|---|
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | elektrische schaar |
| Sollicitatie | Transformator productie |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
| Foliebreedte | 1600 mm, maximaal |
| het winden motormacht | 22 kW |
|---|---|
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Koperfolie | 200-1200 mm breedte |
| Voeding | 3-fase 380V, 50Hz |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |