| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Materiaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 PC |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende draadspoel |
| Draadleider | aluminium of koperdraad |
| Type geleider | ronde of vlakke draad |
| Ronde draad | ∅0.3 ~ 5.0mm |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0600mm |
| Centrumhoogte | 900mm |
| Motormacht | 4kw |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 600mm |
| Centrumhoogte | 900mm |
| motormacht | 4KW |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 800mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160rpm |
| Kleur | Facultatief |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende draad spoel |
| Maximale wikkelbreedte | 800mm |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Controle systeem | PLC |
| Naam van het product | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Maximum het winden breedte | 600 mm |
| Centrumhoogte | 900 mm |
| Kracht | 4 kW |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Toepassing | windende draadrol |
| Controlesysteem | PLC |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 500mm |
| Rolhoogte | max. 500mm per rol |
| Motormacht | 7.5kw |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Maximum het winden breedte | 800 mm |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Controlesysteem | PLC's |