| Machinenaam | de windende machine van de reactorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300mm |
| Decoileraantal | 2 PCs |
| Lassenwijze | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| naam | Foliewikkelmachine |
|---|---|
| Foliebreedte | 200 ~ 1300 mm |
| Wikkelingssnelheid | 0 ~ 16 t/min |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kronkelende kracht | 22 kW |
| Naam | de windende machine van de reactorfolie |
|---|---|
| Max. foliebreedte | 300mm |
| decoiler | 2 PCs |
| lassenwijze | koud druklassen |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Toepassing | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1200mm |
| Machinenaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 100 ~ 300mm |
| Isolatie decoiler | 2 PCs |
| Laseenheid | koud druklassen |
| Dikte koperfolie | 0,2 ~ 2.0mm |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Foliebreedte | 200 - 1000mm |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | windende reactorrol |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Lasmodus | TIG |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| functie | windende folierol |
| Cu-foliedikte | 0.15 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Naam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Toepassing | de windende rol van de reactorfolie |
| Folietype | koper of aluiniumstrook |
| Foliedikte | 0,2 ~ 3.0mm |
| Kleur | Zoals Gevraagd |
| Naam | folie windende machine |
|---|---|
| toepassing | windende folierollen |
| Cu-strookdikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al strookdikte | 0.3 - 3.0mm |
| Lassen | koud perslassen |