| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Macht | 4kw |
| Servomotormacht | 0.75kw |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Draadmateriaal | de draad van Cu of al |
| Productnaam | rol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Motormacht | 4kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Gedrag | cu draad of al draad |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 500mm |
| Rolhoogte | max. 500mm per rol |
| Motormacht | 7.5kw |
| Productnaam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Max. het winden breedte | 1000mm |
| Motormacht | 5.5KW |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Draadgids | aangedreven door servomotor |
| Productnaam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Het winden breedte | 0 ~ 1000mm |
| Het winden macht | 5.5Kw |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160rpm |
| Max. Ladingscapaciteit | 1000kg |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende draad spoel |
| Maximale wikkelbreedte | 800mm |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Controle systeem | PLC |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Maximum het winden breedte | 800 mm |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Controlesysteem | PLC's |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 500mm |
| Per rolhoogte | max. 500mm |
| Motormacht | 7,5kw |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | wikkeling transformator draad spoel |
| Opwindmotor | 4KW |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Geleider | cu draad of al draad |
| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Motorvermogen | 4 kW |
| Versnelling | 0 ~ 160 tpm |
| Leider Type | vlakke of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC's |