| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | de windende rol van de transformatordraad |
| Windende motor | 4kw |
| Het winden snelheid | 0 - 160rpm |
| Leider | Cu-draad of al draad |
| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Motormacht | 4kw |
| Servomotormacht | 0.75KW |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Draad materiaal | de draad van Cu of al |
| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Motormacht | 7.5kw |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Draadmateriaal | de draad van Cu of al |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Leider Material | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Vertoning | Touch screen |
| naam | rol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Motorvermogen | 5.5KW |
| Roterende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Leider | koper of aluminiumdraad |
| naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Breedte van de wikkeling | 0 ~ 500 mm per spoel |
| Motorvermogen | 7.5 kW |
| Het winden snelheid | 0 ~ 80rpm |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | wikkeling transformator draad spoel |
| Opwindmotor | 4kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Leiderdraad | cu draad of al draad |
| Productnaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | wikkeling transformator draad spoel |
| Motor | 4 kW |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Leiderdraad | cu draad of al draad |
| Naam van de machine | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Het winden macht | 4 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Type geleider | vlakke of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC's |
| naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Rotatievermogen | 4 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Leiderdraad | platte draad of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC's |