| naam | rol het winden machine |
|---|---|
| Breedte van de wikkeling | 1000 mm, maximaal |
| Opwindmotor | 5.5 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Draadgids | aangedreven door servomotor |
| naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Rotatievermogen | 4 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Leiderdraad | platte draad of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC's |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Motormacht | 4kw |
| Servomotormacht | 0.75kw |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Leidermateriaal | de draad van Cu of al |
| Productnaam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Maximum het winden breedte | 1000mm |
| Opwindmotor | 5.5kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Max. ladingscapaciteit | 1000kg |
| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Macht | 4kw |
| Opwindende snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Gedrag | cu draad of al draad |
| Productnaam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Macht | 4kw |
| Servomotormacht | 0.75kw |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160rpm |
| Draadmateriaal | de draad van Cu of al |
| Naam | rol het winden machine |
|---|---|
| Het winden breedte | 1000 mm, maximaal |
| Kracht | 5.5 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Draadgids | aangedreven door servomotor |
| Naam | rol het winden machine |
|---|---|
| Breedte van de wikkeling | 1000 mm, maximaal |
| Het winden macht | 5.5 kW |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Draadgids | aangedreven door servomotor |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 800mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160rpm |
| Kleur | Facultatief |
| Productnaam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Functie | het maken van transformatorrol |
| motorvermogen | 7.5 kW |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Conductor | de draad van Cu of al |