| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | het maken van transformatorrol |
| motorvermogen | 7.5 kW |
| Het winden snelheid | 0- 160 tpm |
| Conductor | de draad van Cu of al |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Maximum het winden breedte | 800mm |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Controlesysteem | PLC |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | platte draad of ronde draad |
| HMI | Touchscreen |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende rol |
| Het winden breedte | 0 - 800mm |
| Het winden snelheid | 0- 160rpm |
| Kleur | facultatief |
| Naam van de machine | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | platte draad of ronde draad |
| HMI | aanraakscherm |
| Naam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | het maken van transformatorrol |
| Het winden macht | 7.5 kW |
| Rotatiesnelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Conductor | de draad van Cu of al |
| naam | spiraalwikkelmachine |
|---|---|
| Kronkelende breedte | 1000 mm, maximaal |
| Kronkelende kracht | 5,5 kW |
| Wikkelingssnelheid | 0 ~ 160rpm |
| Draadgids | aangedreven door servomotor |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 400mm |
| Rolhoogte | max. 400 per rol |
| motormacht | 11KW |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0 ~ 400mm |
| Rolhoogte | max. 400 per rol |
| Motormacht | 11KW |
| Naam product | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Macht | 4kw |
| Het winden snelheid | 0 ~ 160 tpm |
| Leider Type | vlakke of ronde draad |
| Controlesysteem | PLC |