| NAAM | het lidmaatsnijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Functie | het maken van kernlidmaat |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Bladbreedte | 40 ~ 400mm |
| Motorkracht | 14kw |
| Naam | kernsnijmachine |
|---|---|
| Gebruik | snijden van siliciumstaal |
| Strip dikte | 0.23 - 0,35 mm |
| Strookbreedte | 60 - 600 mm |
| Gat Dia | Φ 10 mm ∙ 24 mm |
| Naam | transformer kern snijmachine |
|---|---|
| Functie | snijden van siliciumstaal |
| Verwerking | twee snijden twee ponsen |
| Dikte van de plaat | 0,23 ~ 0.35mm |
| Ponsengat | Φ10 ~ 24 mm |
| Productnaam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Gebruik | het maken van de post van het transformatorcentrum |
| Bladbreedte | 40 ~ 400mm |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe Snelheid | 180m/min |
| Productnaam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Gebruik | het maken van de post van het transformatorcentrum |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Strip dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Snij snelheid | 0 ~ 180m/min |
| Naam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Functie | het maken van de post van het transformatorcentrum |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Stripdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Snij snelheid | 0 ~ 180m/min |
| naam | de snijmachines van de transformatorkern |
|---|---|
| Gebruik | makend tot transformator centraal lidmaat |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Strip dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Het voeden Snelheid | 180m/min |
| Naam van het product | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 40 ~ 300mm |
| Snijdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Snijlengte | 350 ~ 9999mm |
| Versnelling | 120m per minuut |
| Productnaam | kernsnijmachines |
|---|---|
| toepassing | reactorkernen maken |
| Scherpe breedte | 30 ~ 300mm |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe Snelheid | 180m/min |
| naam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 40 ~ 300mm |
| Scherpe Dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe lengte | 350 ~ 9999mm |
| Het voeden snelheid | 120m per minuut |