| Sollicitatie | Transformator productie |
|---|---|
| Lassen | koud lassen |
| Voeding | 380 V, 50 Hz |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Folieverzetting | één set |
|---|---|
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kronkelende kracht | 11 kW |
| Snelheid | 0 ~ 26 tpm |
| Deburring eenheid | 2 sets |
| Klemmodus | Vier kaak Chuck |
|---|---|
| Folieleider | koper en aluminiumfolie |
| Kronkelende kracht | 5,5 kW |
| Lassen | koud lassen |
| Spanningscontrole | Automatische spanningsregeling |
| Klemmodus | Gelaste flens + driehoeksteun |
|---|---|
| Snelheid | 0 ~ 16 t/min |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Folieverzetting | Twee reeksen |
| Spanningscontrole | pneumatische spanningscontrole |
| Voeding | 380 V, 50 Hz |
|---|---|
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Klemmodus | Gelaste flens+driehoeksteun |
| Spanningscontrole | Pneumatische spanningscontrole |
| Deburring eenheid | 1 Instellen |
| Snelheid | 0 ~ 18 t/min |
|---|---|
| Folieverzetting | Twee reeksen |
| Lasmodus | Tig |
| Sollicitatie | Transformator productie |
| Deburring eenheid | 2 sets |
| Garantieperiode | 12 maanden |
|---|---|
| Deburring eenheid | 4 sets |
| Koperfolie | 0,2-2,0 mm dikte |
| Stroom | 30 kW |
| Sollicitatie | Transformator productie |
| Spanningscontrole | pneumatische spanningscontrole |
|---|---|
| Koperfolie | 0,2-2,0 mm dikte |
| Kronkelende kracht | 15 kW |
| Sollicitatie | Transformator productie |
| Klemmodus | gelaste flens en driehoeksteun |
| Lasmodus | Tig |
|---|---|
| Koperfolie | 0,2-2,0 mm dikte |
| Spanningscontrole | pneumatische spanningscontrole |
| Lassen | Tig lassen |
| Folieleider | koper en aluminiumfolie |
| Foliemateriaal | Koper of aluminium |
|---|---|
| Foliegeleider-ID | 500 mm |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Koperfolie | 0,2-2,0 mm breedte |