| Voeding | 380 V, 50 Hz |
|---|---|
| het winden motormacht | 7,5 kW |
| Foliegeleider Od | 1000 mm |
| Foliegeleider-ID | 500 mm |
| Foliedikte | 0,2 - 3,0 mm |
| Foliegeleider-ID | 500 mm |
|---|---|
| Foliegeleider Od | 1000 mm, max. |
| Koperfolie | 0,2-2,0 mm dikte |
| Voeding | 380V, 50Hz of zoals gevraagd |
| Wikkelingssnelheid | Instelbaar, tot 35 tpm |
| Machinkleur | Optioneel |
|---|---|
| Sollicitatie | Transformator productie |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
| Foliegeleider Od | 1000 mm |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
|---|---|
| Lassnelheid | 0.8m/min |
| Kronkelende kracht | 15 kW |
| Koperfolie | 0,2-2,0 mm dikte |
| Foliebreedte | 1000 mm, max |
| Wikkelingssnelheid | Instelbaar, tot 16 tpm |
|---|---|
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | elektrische schaar |
| Sollicitatie | Transformator productie |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
| Foliebreedte | 1600 mm, maximaal |
| Lassnelheid | 0.8m/min |
|---|---|
| Garantieperiode | 12 maanden |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | elektrische schaar |
| het winden motormacht | 15 kW |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
| Machinkleur | Optioneel |
|---|---|
| Kronkelende kracht | 22 kW |
| Foliemateriaal | Koper of aluminium |
| Foliegeleider-ID | 500 mm |
| Foliegeleider Od | 1000 mm, maximaal |
| Foliegeleider-ID | 500 mm |
|---|---|
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | elektrische schaar |
| Materiaal geleider | Koper- of aluminiumfolie |
| Machinkleur | Optioneel |
| Voeding | 3-fase 380V, 50Hz |
| het winden motormacht | 22 kW |
|---|---|
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Koperfolie | 200-1200 mm breedte |
| Voeding | 3-fase 380V, 50Hz |
| Diameter van de ontkoppeling | 480 ~ 520 mm |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | wikkelingsfoliespoel |
| Cu foliedikte | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Maximale foliebreedte | 1000 mm |