| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 200 ~ 700 mm |
| Folieverzetting | 1 st |
| Roterende snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Machinkleur | Optioneel |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Functie | windende droge transformatorrollen |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Lassen modus | TIG |
| Productnaam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | wikkeling geleiderfolie l |
| Dikte van de Cu-folie | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Foliebreedte | 200 ~ 800 mm |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| Functie | de windende rol van de koperfolie |
| Al foliedikte | 0,3 ~ 3.0mm |
| Cu-foliedikte | 0,2 ~ 2.0mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | windende folierol |
| Leiderfolie | de strook van Cu/al |
| Folie decoiler | 2 reeksen |
| Motormacht | 30kw |
| Productnaam | de windende machine van de koperfolie |
|---|---|
| TOEPASSING | windende folierol |
| Leiderfolie | de strook van Cu/al |
| Folie decoiler | 2 reeksen |
| Motor | 30KW |
| Naam | kern snijmachine |
|---|---|
| Functie | spleet silicium stalen spoel |
| Strookbroodje OD | 1200mm, maximum |
| Identiteitskaart van het strookbroodje | 500mm |
| Strip dikte | 0,15 - 0,6 mm |
| naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Foliebreedte | 600mm |
| Folie decoiler | 2 PCs |
| Het winden snelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur | zoals gevraagd |
| Machinenaam | rol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Draadtype | ronde of vlakke draad |
| Draadmateriaal | de draad van Cu of al |
| Ronde draaddiameter | 0,3 ~ 5.0mm |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Bladbreedte | 150 ~ 600mm |
| Folieverzetting | 2 STUKS |
| Wikkelingssnelheid | 0 ~ 26 t/min |
| Kleur | Zoals gevraagd |