| Productnaam | machines voor het snijden van reactorkernen |
|---|---|
| Functie | voor het snijden van siliciumplaten |
| Breedte van de strook | 25 ~ 400 mm |
| Dikte van de strook | 0,23 ~ 0.5mm |
| Snij snelheid | 120 m/min |
| Naam | automatische kernsnijmachine |
|---|---|
| Toepassing | scherp siliciumblad |
| Breedte van het blad | 40 ~ 400mm |
| Dikte van de plaat | 0,23 ~ 0.5mm |
| Voedingssnelheid | 0 ~ 180m/min |
| Productnaam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Gebruik | het maken van de post van het transformatorcentrum |
| Bladbreedte | 40 ~ 400mm |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe Snelheid | 180m/min |
| Product Name | reactor core cutting machine |
|---|---|
| Functie | het snijden van de benen van de reactorkern |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Stripdikte | 0,23 ~ 0.5mm |
| Versnellingssnelheid van de voedingsstrook | 0 ~ 180m/min |
| machinenaam | automatische kernsnijmachine |
|---|---|
| Functie | scherp siliciumblad |
| Blad breedte | 40 ~ 400mm |
| Papierdikte | 0,23 ~ 0.5mm |
| Het voeden Snelheid | 0 ~ 180m/min |
| Machinenaam | reactor kern snijmachine |
|---|---|
| Gebruik | scherp siliciumblad |
| Scherpe Breedte | 40 ~ 400mm |
| Scherpe Dikte | 0,23 ~ 0.5mm |
| Het voeden Snelheid | 0 ~ 180m/min |
| Naam | reactor kern snijmachine |
|---|---|
| Functie | scherp siliciumblad |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Strip dikte | 0,23 ~ 0.5mm |
| Het voeden Snelheid | 0 ~ 180m/min |
| naam | de snijmachines van de transformatorkern |
|---|---|
| Gebruik | makend tot transformator centraal lidmaat |
| Strookbreedte | 40 ~ 400mm |
| Strip dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Het voeden Snelheid | 180m/min |
| Machinenaam | kernsnijmachines |
|---|---|
| Toepassing | het maken van de post van het transformatorcentrum |
| Bladbreedte | 40 ~ 400mm |
| Bladdikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe Snelheid | 180m/min |
| Productnaam | de snijmachine van de transformatorkern |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 40 ~ 400mm |
| Scherpe Dikte | 0,23 ~ 0.35mm |
| Scherpe lengte | 350 ~ 9999mm |
| Het voeden Snelheid | 120m per minuut |