| naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende rol |
| Ronde draad | 0.3 - 5.0mm |
| vlakke draad | 5x12mm max. |
| Draadtype | koper of aluminiumdraad |
| naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Draadmateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 PC |
| Naam | tansformer rol het winden machine |
|---|---|
| Ronde Draaddiameter | 0.3~4.0 mm |
| centrumhoogte | 900 mm |
| Windende Motor | 5.5kw |
| Roterende snelheid | 0~80 t/min |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 PC |
| Machinenaam | eenvoudige rol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende transformatorrol |
| Schacht heigth | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| losse kop | gespleten type |
| Ronde draaddiameter | 0.35.0mm |
|---|---|
| Kleur | Optioneel |
| Materiaalcompatibiliteit | Koper- en aluminiumdraden |
| Staartbestand | livecentrum |
| Vlakke draadgrootte | 5x12mm, maximum |
| Kleur | Optioneel |
|---|---|
| Vlakke draadgrootte | 5x12 mm |
| Kleur | Optioneel |
| Ronde draaddia | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Materiaalcompatibiliteit | Koper- en aluminiumdraden |
| Staartbestand | Driehoeksondersteuning |
|---|---|
| Materiaalcompatibiliteit | Koper- en aluminiumdraden |
| Geleider | Platte en ronde draad |
| Controlesysteem | PLC |
| Centrum heigth | 1000 mm |
| Centrum heigth | 1000 mm |
|---|---|
| Kleur | Optioneel |
| Telbereik | 9999.99 |
| Hoofd voorraad | Vier kaak Chuck |
| Ronde draaddiameter | 0.35.0mm |
| Ronde draaddia | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
|---|---|
| Type | transformator spoel wikkelmachine |
| Voeding | 3-fase 380V, optioneel |
| Dwarse breedte | 1400 mm |
| Staartbestand | driehoek aanbod |