| productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Funciton | windende draadrol |
| Geleider | aluminium of koperdraad |
| Dirigent Type | ronde of vlakke draad |
| Ronde Draad | ∅0.3 - 4.0mm |
| Productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende transformatorrol |
| Centrumhoogte | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1500mm |
| Losse kop | gespleten type |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Centrumhoogte | 1000MM |
| Het winden schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| Losse kop | gespleten type |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Centrum heigth | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| Losse kop | Afzonderlijk |
| Naam van het product | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Functie | windende draadrol |
| Draadleider | aluminium of koperdraad |
| Leider Type | ronde of vlakke draad |
| Ronde draad | ∅0.3 ~ 5.0mm |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Centrum heigth | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| Losse kop | gespleten type |
| Machinenaam | eenvoudige rol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende transformatorrol |
| Schacht heigth | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| losse kop | gespleten type |
| Naam | motorrol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende motorrol |
| Vormwaaier | 150 ~ 800mm |
| Kleur | optioneel |
| Motormacht | 3kw |
| Productnaam | automatische rol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende transformatorrol |
| Draadmateriaal | koper of aluminium |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Transversale lengte | 0 ~ 250mm |
| Naam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende transformatorrol |
| Centrumhoogte | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1500mm |
| Losse kop | Gespleten type |