| Naam | motorrol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende motorrol |
| Windende diameter | 1200 mm |
| Kleur | zoals gevraagd |
| Het winden macht | 4 kW |
| Machina naam | motorrol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende motorrol |
| Windende diameter | 1200 mm |
| Kleur | zoals gevraagd |
| Het winden macht | 4 kW |
| Schachthoogte | 1000mm |
|---|---|
| Motormacht | 3KW |
| Roterende snelheid | 0 ~ 200rpm |
| Vierkante schacht | 40x40mm |
| losse kop | gespleten type |
| Naam | motorrol het winden machine |
|---|---|
| Sollicitatie | windende motorrol |
| Roterende Diameter | 1200mm |
| Machinekleur | optinal |
| Roterende kracht | 3kw |
| naam | motorrol het winden machine |
|---|---|
| Functie | windende motorrol |
| Verstelbare malen | 1 st |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Kronkelende kracht | 3 kW |
| Productnaam | motorrol het winden machine |
|---|---|
| Kleur | zoals gevraagd |
| Roterende snelheid | 0 ~ 200rpm |
| Flensdiameter | 500mm |
| Snelheidsregeling | stepless |
| Productnaam | motorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende motorrol |
| Vormwaaier | 150 ~ 800mm |
| Machinekleur | optioneel |
| macht | 3kw |
| machinenaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Voeding | 3-fase 380V 50Hz |
| Draadmateriaal | Koper of aluminium |
| Opwindmotor | 3 kW |
| Servomotormacht | 0,75 kW |
| Naam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | kronkelende draadspoel |
| Draadleider | aluminium of koperdraad |
| Type geleider | ronde of vlakke draad |
| Ronde draad | ∅0.3 ~ 5.0mm |
| Machinenaam | transformator spoel wikkelmachine |
|---|---|
| Gebruik | windende draadrol |
| Draadleider | aluminium of koperdraad |
| Leider Type | ronde of vlakke draad |
| ronde draad | ∅0.3 ~ 5.0mm |