| Naam | draadrol het winden machine |
|---|---|
| Kleur | optinal |
| Gebruik | de windende rol van de transformatordraad |
| Controlesysteem | PLC |
| Leidermateriaal | koper of aluminiumdraad |
| Machinenaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Het winden breedte | 0600mm |
| Centrumhoogte | 900mm |
| Motormacht | 4kw |
| productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Toepassing | windende draadrol |
| Leider | koper of aluminiumdraad |
| Draadtype | vlakke of ronde draad |
| Draadgids | 1 PC |
| productnaam | transformatorrol het winden machine |
|---|---|
| Gebruik | windende rol |
| Centrum heigth | 1000mm |
| Schachtgrootte | 40x40x1200mm |
| Losse kop | gespleten type |