| Naam | tansformer rol het winden machine |
|---|---|
| Ronde Draaddiameter | 0.3~4.0 mm |
| centrumhoogte | 900 mm |
| Windende Motor | 5.5kw |
| Roterende snelheid | 0~80 t/min |
| Naam | de windende machine van de transformatorfolie |
|---|---|
| Gebruik | het maken van transformatorrol |
| Cu-foliedikte | 0.2 - 2.0mm |
| Al foliedikte | 0.3 - 3.0mm |
| Max. foliebreedte | 1200mm |