| Productnaam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Functie | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Platformhoogte | 850 mm |
| Capaciteit | 5000 kg |
| Platformslag | 500 mm |
| Machinenaam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Applicatie | lamineren van armophous-legering transformatorkern |
| Hoogte tafel vanaf vloer | 850 mm |
| Platformgrootte | 2200x1000mm |
| Kanteling | Hydraulisch |
| naam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Gebruik | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Platformhoogte | 850 mm |
| Capaciteit | 5000 kg |
| Platformslag | 500 mm |
| Productnaam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Functie | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Platformhoogte | 850 mm |
| Capaciteit | 5000 kg |
| Platformslag | 500 mm |
| Naam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Gebruik | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Hoogte | 850mm |
| Max Capacity | 5000kg |
| Maximum platformslag | 500mm |
| Naam van het product | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Functie | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| lijsthoogte | 850mm |
| Max Capacity | 5000kg |
| Maximum platformslag | 500 mm |
| Naam | transformatorkern die lijst stapelen |
|---|---|
| Gebruik | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Tafelhoogte | 850mm |
| Maximale capaciteit | 5000 kg |
| Maximum platformslag | 500 mm |
| Naam | Lap Core Stacking Table |
|---|---|
| Gebruik | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Tafelhoogte | 850 mm |
| Maximale capaciteit | 5000 kg |
| Maximum platformslag | 500 mm |
| Naam van het product | Lap Core Stacking Table |
|---|---|
| Functie | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Werkhoogte | 850 mm |
| Maximale capaciteit | 5000 kg |
| Maximum platformslag | 500 mm |
| Naam van de machine | Lap Core Stacking Table |
|---|---|
| Gebruik | het stapelen van siliciumstaalplaat |
| Werkhoogte | 850 mm |
| Maximale capaciteit | 5000 kg |
| Maximum platformslag | 500 mm |